,
Today: Mar 28, 2024

Designed by:

Halowy Turniej Piłki Siatkowej PDF Drukuj Email

b_200_128_16777215_00_images_2a16a911f9301b3bfdd04a463d5b7b00.jpgW dniu 06.05.2014 nasi uczniowie brali udział w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców.  Organizatorem turnieju była Fundacja Wspierania Kultury Fizycznej i Sportu w Województwie Opolskim oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej w Opolu. W zawodach wzięło udział 8 zaproszonych drużyn z 4 opolskich gimnazjów; PG 8, PG 7, PG 5 i PG 4. Każde gimnazjum wystawiło 1 zespół chłopców i 1 zespół dziewcząt, który liczył 10 zawodników i 10 zawodniczek. Oprócz tego każda szkoła przyprowadziła 20 osobową grupę kibiców dla których przeprowadzone zostały oddzielne konkursy. Byli oni oceniani za strój kibica, transparenty i kulturalny doping swoich koleżanek i kolegów, a także za wspieranie innych zespołów. Mecze rozgrywane były „każdy z każdym” na czas tzn. 2 x 18 minut z przerwą 7 minutową.

Drużyna dziewcząt uplasowała się na III pozycji, natomiast drużyna chłopców na pozycji II.  W ogólnej klasyfikacji nasze gimnazjum zajęło II miejsce.  GRATULUJEMY!!!