Your IP: 3.145.105.108
MOZILLA 5.0,
Today: Kwi 28, 2024

Dzień Dziecka w PG 8 PDF Drukuj Email

1.06.2015r obchodziliśmy Dzień Dziecka. Z tej to okazji  uczniowie naszej szkoły w klimacie sportowej rywalizacji brali udział w różnych grach i zabawach. Drużyny uczestniczyły w takich  dyscyplinach jak:  mini piłka nożna ,streetball, ringo, tenis stołowy czy gry komputerowe. Na zakończenie zawodów odbył się mecz piłki  siatkowej: nauczyciele kontra uczniowie.  Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców ufundowała wszystkim uczniom kiełbaski z grilla oraz pyszne bułeczki, które po wyczerpujących zawodach cieszyły się dużym powodzeniem. Fantastyczna zabawa przy muzyce i wymarzonej wręcz pogodzie na pewno stanowiła miły początek tygodnia. Za zorganizowanie całego dnia i opiekę nad przebiegiem wszystkich konkurencji składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, Samorządowi Szkolnemu oraz jego opiekunowi p. Beacie Selak oraz nauczycielom wychowania fizycznego.