Liczniik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś18
mod_vvisit_counterWczoraj37
mod_vvisit_counterTen tydzień135
mod_vvisit_counterOstatni tydzień284
mod_vvisit_counterTen miesiąc683
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc861
mod_vvisit_counterWszyskie dni47719

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 54.159.44.54
,
Today: Lis 21, 2018


Designed by:

Wymagania edukacyjne PDF Drukuj Email

Przykładowe wymagania edukacyjne i sposoby sprawdzania
osiągnięć edukacyjnych z wychowania fizycznego w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Opolu


1) Sprawdziany umiejętności - ocena poprawności wykonania określonych elementów technicznych gier zespołowych i ćwiczeń gimnastycznych. Pod uwagę brany jest wysiłek jaki uczeń włożył w stosunku do swych możliwości po to, by jego wyniki były jak najlepsze.

2) Sprawdziany motoryczności - ocenianie wg limitów czasowych uzyskanych w próbach sprawnościowych oraz testach z uwzględnieniem postępów jakie uczeń uczynił w toku nauki.

3) Praca na lekcji - szczególna obserwacja i ocena aktywności.

4) Przygotowanie do lekcji (strój sportowy) - zezwalamy na 2-krotny brak stroju w semestrze; za trzecim i kolejnym razem - ocena niedostateczna. Uczniowie, którzy zawsze ćwiczą na lekcjach wychowania fizycznego, wykazali się 100% obecnością, oceniani są na koniec semestru bądź całego roku oceną przynajmniej dobrą, bez względu na poziom sprawności.

5) Dyscyplina na lekcji - podporządkowanie się poleceniom nauczyciela, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa!

6) Wiadomości - sprawdzenie zdobytych wiadomości w działaniu praktycznym, prowadzenie rozgrzewki lub innego fragmentu lekcji, sędziowanie.

7) Aktywność pozalekcyjna - premiowane oceną celującą jest uczestnictwo w zawodach międzyszkolnych jako reprezentant naszej szkoły.

8) Stosunek do przedmiotu - wysiłek jaki uczeń włożył w to, by jego wyniki w stosunku do swoich możliwości, wkładu pracy i innych uwarunkowań były bardzo wysokie, premiowane są oceną bardzo dobrą.