Liczniik

Today: Kwi 24, 2019

Designed by:

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna PDF Drukuj Email

W dniu 11.03.14 przeprowadzona została  lekcja z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla uczniów klasy I, w związku z realizowanym w szkole projektem "Rok Ruchu". Tematem zajęć było  omówienie i przećwiczenie elementów z pierwszej pomocy przedmedycznej ( zachowanie na miejscu zdarzenia, prawidłowe wezwanie pomocy, numery alarmowe, RKO, omdlenie, badanie fizykalne i krwotok z nosa). Temat nie został wyczerpany i  ustalono że, takie zajęcia będą kontynuowane. Zajęcia te zostały przeprowadzone przy współpracy ( pomoc merytoryczna i sprzętowa) z PCK i Odrzańskim Ratownictwem Specjalistycznym w Opolu.

Attachments:
FileOpisFile size
Download this file (Konspekt lekcji-pierwsza pomoc.doc)Konspekt lekcji-pierwsza pomoc.doc 294 Kb