Your IP: 3.236.217.172
Today: Mar 29, 2024

Wspólpraca z OZPR i UKS MOS PDF Drukuj Email

SPRAWOZDANIE ZE WSPÓŁPRACY Z OZPR OPOLE I UKS MOS OPOLE

Powołując do istnienia w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Opolu klasę sportową dla dziewcząt o kierunku piłka ręczna nawiązaliśmy współpracę z Opolskim Związkiem Piłki Ręcznej i Międzyszkolnym Klubem sportowym UKS MOS Opole.

Realizując współpracę z OZPR Opole wyróżniające się uczennice – zawodniczki zostały objęte w roku szkolnym 2013/2014 specjalistycznym szkoleniem sportowym w ramach kadry wojewódzkiej młodziczek województwa opolskiego. Zawodniczki uczestniczyły w trzech konsultacjach szkoleniowych i w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. Do zakończenia roku szkolnego odbędą się jeszcze dwie konsultacje i jeden Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej.

Specjalistycznym szkoleniem sportowym w ramach kadry wojewódzkiej młodziczek zostały objęte:

• Witola Julia
  • Smolarek Natalia
  • Smereczyńska Julia
  • Polan Wiktoria
  • Kopyłowska Marta
  • Krawczyńska Dominika

Uczennice klasy sportowej reprezentują także UKS MOS Opole w rozgrywkach wojewódzkich w kategorii młodziczek. W tych rozgrywkach następuje weryfikacja nabytych umiejętności sportowych z rówieśniczkami w województwie. Przed nami jeszcze na przełomie maja i czerwca udział w ogólnopolskiej akcji sportowej „Szczypiorniak na Orlikach”.