Liczniik

Today: Sie 22, 2019

Designed by:

Olimpiada Dobrej Formy PDF Drukuj Email

b_200_150_16777215_00_images_phocagallery_odf2014_sam_0732.jpgW dniu 21 03 odbyły się warsztaty pt."Wiemy co jemy odżywiamy się zdrowo" w których uczestniczyli uczniowie klas I i II. Uczniowie zapoznali się z zasadami prawidłowego odżywiania, aktywnego spędzania czasu wolnego. W czasie trwania warsztatów wykonali logo i hasło Olimpiady Dobrej Formy, plakat w którym zaprezentowali cechy jakimi charakteryzuje się zdrowa osoba. Uczniowie oceniali również swój jadłospis z którego mogli się dowiedzieć czy odżywiają się prawidłowo. Na sali gimnastycznej odbywały się rozgrywki sportowe w dwa ognie. Uwieńczeniem warsztatów było przygotowanie sałatek owocowych i warzywnych, którymi zostali poczęstowani uczniowie  Naszej szkoły.

Attachments:
FileOpisFile size