Your IP: 3.15.219.217
MOZILLA 5.0,
Today: Kwi 19, 2024

VI Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu PDF Drukuj Email
Spis treści
Strona 2
Wszystkie strony

"10 października 2009 roku w ramach realizacji programu „Bezpieczne Gimnazjum” odbył się finał „VI Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu”. Celem turnieju była promocja zdrowego i trzeźwego stylu życia, szeroko pojęte działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, aktywizacja środowiska szkolnego w zakresie szerzenia bezpieczeństwa wśród młodych ludzi oraz kształtowanie właściwych zachowań podczas imprez sportowych.
W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn. Do rozgrywek finałowych, po spotkaniach eliminacyjnych, zakwalifikowały się cztery reprezentacje szkolne.