Liczniik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś7
mod_vvisit_counterWczoraj18
mod_vvisit_counterTen tydzień94
mod_vvisit_counterOstatni tydzień120
mod_vvisit_counterTen miesiąc304
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc455
mod_vvisit_counterWszyskie dni44984

Online (20 minutes ago): 1
Your IP: 54.224.17.157
,
Today: Lip 20, 2018


Designed by:

2009/2010 Aktualności
Mistrzostwa Miasta Opola w pływaniu sztafetowym PDF Drukuj Email

Dnia 04.12.2009 na basenie PG nr 1 w Opolu odbyły sie Mistrzostwa Miasta Opola w pływaniu sztafetowym i indywidualnym szkół gimnazjalnych.

Skład sztafety dziewcząt: K. Aleksandrowicz, J. Pelińska, A. Przybyłowska, A. Kocot, M. Grenowicka, P. Święs,

A. Czajkowska,A. Skowron, M. Łakomy, E. Bartczak.

Więcej…
 
Halowa piłka nożna drużyn mieszanych PDF Drukuj Email

SKŁAD DRUŻYNY ZWYCIĘSKIEJ PG 8 :
Natalia Czok, Anna Jędrzejczyk, Radosław Domka, Sebastian Nowak, Łukasz Sząszor, Jakub Janeczko, Damian Baranowski, Tomasz Szopa, Filip Trzmielewski;

KRÓL STRZELCÓW – Radosław Domka PG 8

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Damian Baranowski PG 8

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w sztafetowych biegach przełajowych PDF Drukuj Email

Na osiedli AK odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Wspólzawodnictwo sportowe II sem PDF Drukuj Email

II półrocze, rok szkolny 2009/ 2010

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych biegach przełajowych PDF Drukuj Email

 

30.09.2009r w parku na osiedlu AK odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych biegach przełajowych.

dziewczęta roznik 1996:

  • miejsce 10 Iwona Szawłowska
  • miejsce 27 Justyna Nowak
  • miejsce 28 Kamila Liwocha
Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie dziewcząt PDF Drukuj Email

13.10.2009 r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie dziewcząt szkół gimnazjalnych. W zawodach brały udział wszystkie szkoły gimnazjalne.

Skład naszej reprezentacji: Natalia Czok, Iga Prośba, Agata Jaworska. Dziewczyny w klasyfikacji końcowej zajęły IV miejsce !!!

G R A T U L U J E M Y !!!!!

 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej halowej dziewczą PDF Drukuj Email

17.11 na hali okrąglak odbyły sie finały Mistrzostw Miasta Opola w piłce nożnej halowej dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Nasze dziewczęta były niepokonane przez koleżanki z PG 2, PG 7, PG 9.

Skłąda naszej reprezentacji: Iga Prośba, Amanda Krawczyk, Natalia Czok, Katarzyna Kaszubska, Anna Jędrzejczyk, Agnieszka Przybyłowska, Agnieszka salabura, Joanna Capek, Marta Naprawa, Aleksandra Szydziak i Patrycja Bzymek.


LaughingLaughing W I E L K I E     G R A T U L A C J E  !!!   LaughingLaughing

 
Mistrzostwa Miasta Opola w PK dziewcząt eliminacje PDF Drukuj Email

Dnia 15.12.09r na hali PG nr 9 w Opolu odbyły się eliminacje Mistrzostw Miasta Opola w piłce koszykowej dziewcząt.

Rywalizowały między sobą PG 8, PG 7, PG 6 i PG 5

Wyniki spotkań:

PG 8 - PG 7       16 : 8

PG 8 - PG 5       21 : 11

PG 8 - PG 6       21 : 17

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w unihokeju dziewcząt PDF Drukuj Email

Dnia  28.01 2010r w PG nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Nasza reprezentacja w składzie: Natalia Czok, Katarzyna Kaszubska, Karolina Niedźwiedzka, Iga Prośba, Anna Jędrzejczyk, Aleksandra Szydziak, Agnieszka Przybyłowska, Angelika Fiłozop, Patrycja Bzymek, Agata Jaworska.

Zajęła I miejsce

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email

Skład naszej reprezentacji: Natalia Czok, Patrycja Bzymek, Iga Prośba, Marta Naprawa, Iwona Budzeń, Aleksandra Szydziak, Anna Jędrzejczyk, Katarzyna Kaszubska, Amanda Krawczyk, Agnieszka Przybyłowska, Joanna Cappek, Katarzyna Szkliniarz, Angelika Fiłozop;

G R A T U L U J E M Y !!!!

TRZYMAMY KCIUKI NA WOJEWÓDZKICH ZAWODACH

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w PS dziewcząt PDF Drukuj Email

Na naszej sali gimnastycznej odbyły się eliminacje grupy A w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Skład naszej reprezentacji: Barbara Hordyńska, Ela Krajza, Natalia Kuster, katarzyna Suchy, Andzielika Nowacka, Katarzyna Kaszubska, Dominika Pacyna, Ewa Rasek, Ania Jędrzejczak, Iga Prośba.

Eliminacje

Gr. A
PG 4
PG 6
PG 8
PG 7 Pkt Stos.
setów
Miejsce
PG 6
X 0:2 0:2 0:2 3 0:6 IV
PG 6
2:0 X 1:2 2:1 5 5:3 II
PG 8
2:0 2:1 X 0:2 5 4:3 III
PG 7 2:0 1:2 2:0 X 5 5:2 I
 
Mistrzostwa Miasta Opola w LA dziewczęta PDF Drukuj Email

 

DZIEWCZĘTA

100 m ppł.

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

12

10

8

7

6

5

4

3

Katarzyna Siewruk

Michalina Polak

Wiktoria Rusin

Michalina Górecka

Kamila Bolibrzuch

Iwona Budzeń

Natalia Damek

Martyna Barycka

PG 1

PG 9

PG 1

PG 7

PG 2

PG 8

PG 5

PG 5

14,8

18,5

18,6

19,8

20,2

21,5

21,7

22,1

Więcej…
 
Tydzień sportu - dziewczyny PDF Drukuj Email

 

W dniach 21-23.06 2010r odbyły się zawody sportowe dziewcząt w unihokeju.

KLASY III

KLASY

III A

III E

III A

----------

0:3

III E

3:0

---------

 

 

Więcej…
 
VI Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu PDF Drukuj Email

"10 października 2009 roku w ramach realizacji programu „Bezpieczne Gimnazjum” odbył się finał „VI Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu”. Celem turnieju była promocja zdrowego i trzeźwego stylu życia, szeroko pojęte działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, aktywizacja środowiska szkolnego w zakresie szerzenia bezpieczeństwa wśród młodych ludzi oraz kształtowanie właściwych zachowań podczas imprez sportowych.
W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn. Do rozgrywek finałowych, po spotkaniach eliminacyjnych, zakwalifikowały się cztery reprezentacje szkolne.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie chłopców PDF Drukuj Email
Zawody odbyły się 27 października na sali PG 8. W zawodach uczestniczyło osiem reprezentacji szkół gimnazjalnych. Na podium znaleźli się na pierwszym miejscu zawodnicy PG 5. Drugie miejsce po zaciętym pojedynku deblowym wywalczyli  chłopcy z PG 7. Trzecia lokata przypadła gospodarzom czyli PG 8.
Skład naszej reprezentacji: Tomasz Ciach, Mariusz Matczak, Marek Pawleta.

G R A T U L U J E M Y !!!!

 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce halowej chłopców PDF Drukuj Email

18 listopada w opolskim "Okrąglaku"  reprezentacje PG 2, PG 5, PG 7 i PG 8 walczyły o Mistrzostwo Opola w halowej piłce nożnej.

Pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy PG 7 i PG 2 wygrali zawodnicy PG 2 (0:2). W drugim meczu półfinałowym zagrały reprezentacje PG 8 i PG 5, zwycięstwo przypadło zawodnikom PG 5, którzy w tym meczu strzelili jedną bramkę.

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 16 .03.2010r na hali Okrąglak odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych.

Nasza reprezentacja chłopców w skłądzie: Patryk Ferens, Oskar Cudak, Michał Gałek, Tomasz Ciach, Paweł Klasicki, Dariusz Opacki, Mariusz Matczak, Tomasz Kostecki, Maciej Fąferko, Bartłomiej Kunysz

zajęli I miejsce
Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email

MISTRZOSTWA OPOLA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

SKŁAD NASZEJ REPREZENTACJI: Damian Baranowski, Denis Schymanietz, Jakub Janeczko, Łukasz Sząszor, Dominik Pawelec, Rafał Kurpierz, Mateusz Wiśniewski, Tomasz Szopa, Jaromin Sebastian, Sebastian Nowak, Michał Woźny, Radosław Domka, Oskar Pyszkowski, Marek Szechyński, Michał Czok, Patryk Stawicki

 

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej chłopców PDF Drukuj Email

Skład naszej reprezentacji:

CHŁOPCY
Eliminacje

Gr A PG5 PG8 PG2 PG7 Pkt. Stos.
bramek
Miejsce
PG5 X 7:19 12:23 18:5 2 37:47 III
PG8 19:7 X 14:16 20:3 4 53:26 II
Więcej…
 
Mistrzostwa Miasta Opola w LA chłopcy PDF Drukuj Email

 

CHŁOPCY

110 m ppł.

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

 

 

12

10

8

7

6

 

 

Paweł Markuszewski

Mieszko Grzelak

Michał Woźny

Kamil Mazurek

Mariusz Turek

PG 5

PG 2

PG 8

PG 8

PG 1

 

19,2

19,7

20,6

20,8

20,9

 


300 m ppł.

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

12

10

8

7

6

5

4

 

 

Michał Grygiel

Mateusz Żymańczyk

Kamil Mazurek

Paweł Markuszewski

Michał Woźny

Mieszko Grzelak

Mariusz Turek

 

PG 5

PG 7

PG 8

PG 5

PG 8

PG 2

PG 1

46,4

46,9

47,3

48,2

48,5

49,5

57,7

 

100 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

1

 

Jacek Szwed

Michał Proszkowiec

Mateusz Rodziewicz

Marcin Polak

Bartosz Sobczyński

Grzegorz Dobkowicz

Michał Burdziąg

Szymon Michalik

Robert Mastalerz

Tomasz Olejniczak

Łukasz Malicki

Maciej Faber

PG 2

PG 7

PG 4

PG 9

PG 2

PG 9

PG 7

PG 8

PG 8

PG 6

PG 5

PG 5

 

 

11,3

12,2

12,5

12,7

13,0

13,1

12,99

13,07

13,36

13,36

13,43

13,78

 

 

300 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Piotr Kaczmarek

Oskar Pyszkowski

Yurij Chernega

Filip Majewski

Daniel Tychowicz

Daniel Baranowski

Tomasz Ciach

Wojciech Bator

Łukasz Gaj

Władysław Lyaszko

Emanuel Gawlas

PG 9

PG 8

PG 5

PG 4

PG 1

PG 1

PG 8

PG 9

PG 4

PG 2

PG 5

 

 

38,8

42,3

43,2

43,4

44,2

44,3

45,2

46,2

46,6

47,6

51,6

 

 

600 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

 

Radosław Domka

Phillip Garack

Łukasz Trojan

Kamil Raudzis

Damian Kotwica

Kacper Jaszczyszyn

Adam Bilik

Marcin Murawski

 

 

PG 8

PG 9

PG 5

PG 8

PG 6

PG 5

PG 9

PG 2

 

1;38,2

1;40,0

1;42,2

1;43,4

1;46,7

1;50,5

1;53,0

1;56,1

 

 

 

1000 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

 

 

Filip Stopiński

Patryk Stawicki

Manfred Kauczuk

Filip Załężny

Amadeusz Glapa

Łukasz Pardej

Damian Pogrzeba

Michał Borger

Dawid Schneider

Jakub Stefaniuk

 

PG 6

PG 8

PG 4

PG 5

PG 5

PG 8

PG 6

PG 9

PG 7

PG 7

 

3;01,8

3;06,7

3;10,4

3;16,7

3;18,6

3;21,0

3;23,0

3;24,5

3;34,8

3;40,4

 

 

2000 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

12

10

8

7

6

5

4

 

Grzegorz Kolanowski

Salama Hassona

Michał Dziepak

Dariusz Kozdrowski

Marek Kaszczyszyn

Sebastian Nowak

Sebastian Mańka

 

PG 4

PG 5

PG 1

PG 5

PG 4

PG 8

PG 8

 

6;47,7

6;48,0

6;48,3

7;06,6

7;15,6

7;26,3

7;34,9

 

SKOK W DAL

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Oskar Gołaszewski

Krzysztof Mrzygłód

Bartosz Griszke

Michał Idziak

Filip Kobylański

Patryk Ferens

Piotr Puchała

Marcin Polak

Grzegorz Dobkowicz

Tomasz Pielenga

Adam Stańczyk

PG 8

PG 6

PG 5

PG 2

PG 1

PG 8

PG 4

PG 9

PG 9

PG 5

PG 7

 

5,39

5,10

5,06

5,06

5,03

4,94

4,87

4,61

4,54

4,27

3,80

 

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Michał Baciński

Tomasz Malarski

Jakub Chuchmacz

Sylwester Morawiecki

Jakub Wojak

Daniel Klon

Andrzej Dżuła

Patryk Cienkuszewski

Piotr Puchała

Paweł Trawczyński

Mateusz Sawicki

 

PG 5

PG 5

PG 9

PG 1

PG 8

PG 1

PG 8

PG 4

PG 4

PG 6

PG 9

 

12,19

10,07

9,64

9,56

9,11

8,89

8,68

8,29

8,23

7,94

6,75

 

 

 

SKOK WZWYŻ

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

1

Jacek Szwed

Oskar Pyszkowski

Oskar Cudak

Adam Ciosek

Filip Majewski

Filip Kobylański

Kucharski Mateusz

Patryk Gładkowski

Mateusz Sawicki

Tomasz Pielenga

Michał Chochulski

Adrian Cekus

 

 

PG 2

PG 8

PG 8

PG 2

PG 4

PG 1

PG 7

PG 1

PG 9

PG 5

PG 7

PG 5

170

165

160

160

155

155

145

140

140

135

135

130

 

RZUT OSZCZEPEM

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

 

Adam Błaszkiewicz

Tomasz Olejniczak

Piotr Kaczmarek

Stanisław Makowski

Paweł Mielniczuk

Leon Kryszczyszyn

Patryk Cienkuszewski

Paweł Trawczyński

 

PG 8

PG 6

PG 9

PG 8

PG 9

PG 5

PG 4

PG 6

 

30,15

30,01

29,41

29,36

27,58

25,03

24,82

23,10

 

 

 

RZUT DYSKIEM

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

 

 

 

12

10

8

 

Adam Błaszkiewicz

Stanisław Makowski

Leon Kryszczyszyn

PG 8

PG 8

PG 5

 

22,10

14,40

13,38

 

 

 

SZTAFETA 4 X 100

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

 

 

I

 

 

III

 

 

IV

 

 

V

 

 

VI

 

 

VII

 

 

 

 

12

 

 

10

 

 

8

 

 

7

 

 

6

 

 

5

 

 

4

 

 

 

Piotr Kaczmarek, Marcin Polak

Grzegorz Dobkowicz, Phillip Garack

 

Michał Idziak, Rafał Kowalski

Jacek Szwed, Bartosz Sobczyński

 

Mateusz Wilk, Bartłomiej Griszke

Adrian Cekus, Łukasz Malicki

 

Kamil Rodziewicz, Grzegorz Kolanowski

Filip Majewski, Piotr Puchała

 

Michał Proszkowiec, Michał Burdziąg

Mateusz Kucharski, Adam Stańczyk

 

Piotr Słupecki, Adam Chorążeczewski

Mariusz Turek, Patryk Głdkowski

 

Szymon Michalik, Łukasz Pardej

Patryk Stawicki, Patryk Ferens

 

PG 9

 

 

PG 2

 

 

PG 5

 

 

PG 4

 

 

PG 7

 

 

PG 1

 

 

PG 8

 

 

 

 

49,7

 

 

50,1

 

 

52,4

 

 

53,1

 

 

53,5

 

 

53,7

 

 

53,8

 

 

 

 

1. KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

DZIEWCZĘTA

 

MIEJSCE

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

SZKOŁA

 

PG 9 - 146,5

PG 1 - 111

PG 8 - 96

PG 5 - 85

PG 7 - 82

PG 2 - 56,5

PG 4 - 50

PG 6 - 49

PUNKTY

12

10

8

6

5

4

3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…