Liczniik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś32
mod_vvisit_counterWczoraj26
mod_vvisit_counterTen tydzień147
mod_vvisit_counterOstatni tydzień103
mod_vvisit_counterTen miesiąc432
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc356
mod_vvisit_counterWszyskie dni45980

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 54.158.52.166
,
Today: Wrz 21, 2018


Designed by:

aktualności 2010/2011
Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców PDF Drukuj Email

Na hali "Okrąglak" odbyły się eliminacje i finały Mistrzostw Miasta Opola w piłce siatkowej

Skład naszej reprezentacji: T.Kostecki, M. Matczak, M .Fąferko, T. Ciach, P. Klasicki, B. Kunysz, R. Kurpiesz, D. Opacki, G. Podburaczyński


gr. A
PG 2
PG 1
PG 5
PG8 Pkt St.
koszy
Miejsce
PG 2
X 2:0 1:2 0:2 2 3:4 III
PG 1
0:2 X 0:2 0:2 0 0:6 IV
PG 5
2:1 2:0 X 0:2 4 4:3 II
PG 8 2:0 2:0 2:0 X 6 6:0 I

FINAŁY:

PG 8 : PG 4 2 : 0

PG 8 : PG 5 2 : 0

PG 8 : PG 7 2: 0

I MIEJSCE GRATULUJEMY !!!!



Eliminacje wojewódzkie:

PG 8 : PG NYSA 2 : 0

PG 8 : PG K. KOŹLE 0 :2

PG 8 : PG LUBSZA 2 : 0

 


 
Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email

w listopadzie na Hali " Gwardii" odbyły się eliminacje Mistrzostw Opola w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.


Skład reprezentacji: Pamela Święs, Natalia Olejnik,


miejsce V

Gr. B PG 7 PG 8 PG 1 Ilość
punktów
Stos.
bramek
Miejsce
PG 7 X 6:2 5:5 3 11:7 (+4) II
PG 8 2:6
X 3:10 0 5:16 III
PG 1 5:5
10:3
X 3 15:18 (+7) I

 

Skład męskiej reprezentacji: Tomasz Szopa, Marek Kania, Paweł Mendyk, Adam Błaszkiewicz, Stanisław Makowski, Adam Badula, Adam Woźniak, Maciej Kamieniak, Kamil Nowaczyk, Bartłomiej Kunysz, Sebastian Jaromin.

 

 

Eliminacje:


Gr. B PG 9 PG 7 PG 8 Ilość
punktów
Stos.
bramek
Miejsce
PG 9 X 5:10 7:14 0 12:24 III
PG 7 10:5 X 6:9 2 16:14 II
PG 8 14:7 9:6 X 4 23:13 I

 

Finał: 

 

Wojewódzkie eliminacje:    

 Pg 8 : Pg Głogówek   16:9

Pg 8 : Pg Brzeg          15:18

 
Mistrzostwa Miasta Opola w PK_dziewcząt PDF Drukuj Email

2010r na halii PG nr 9 w Opolu odbyły się eliminacje w piłce koszykowej dziewcząt.

Skład naszej reprezentacji: Oliwie Kędzia, Justyna Siemieniuk, Aleksandra Kamieniak, Pamela Święs, Natalia Olejnik, Julia Grala, Martyna Baron, Dominika Szymaniec

Gr. A
PG 8
PG 4
PG 6
PG 9
Pkt St. koszy
Miejsce
PG 8
X 9:13 4:20
14:14 3
27:47 III
PG 4
13:9 X 6:15
24:6 5
43:30 II
PG 6
20:4
15:6 X 17:8 6
42:18 I
PG 9
14:14
6:24 8:17
X 3
28:55 IV


Na sali gimnastycznej PG nr 1 w Opolu odbyły się eliminacje w PK chłopców.

Skład reprezentacji chłopców: Dominik Brandt,



gr. A
PG 8 PG 1
PG 7
Pkt St.
koszy
Miejsce
PG 8
X 18:6
12:19
3
40:35 II
PG 1
16:18 X 6:17
2 22:35 III
PG 7
19:12
17:6
X 4 36:18 I

 

 
Mistrzostwa Opola w short – track’u drużynowo PDF Drukuj Email

24.11.2010 na  sztucznym lodowisku „Toropol” odbyły się Mistrzostwa Opola w short – track’u drużynowo w kategorii dziewcząt i chłopców

Skład damskiej drużyny:

Skład męskiej drużyny:

 

Zarówno Panie i Panowie uplasowali się na V miejescu

 
Mietrzostwa Miasta Opola w halowej piłce nożnej PDF Drukuj Email


21.10.2010r na hali „ GWARDIA” przy ul. Kowalskiej odbyły się eliminacje
Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców .
Skład naszej reprezentacji: Amanda Krawczyk,

zajęłyśmy V miejsce

gr A PG 8 PG 4 PG 9 PG 5 Pkt St.
bramek
Miejsce
PG 8 X 1:2 1:2 5:0 3 7:4 III
PG 4 2:1 X 0:2 1:0 6 3:3 II
PG 9 2:1 2:0 X 1:1 7 5:2 I
PG 5 0:5 0:1 1:1 X 1 1:7 IV

 

 

 

Skład reprezentacji chłopców:

 

zajęli V miejsce

GR. B PG 6 PG 2 PG 9 PG 8 Pkt St.
bramek
Miejsce
PG 6 X 1:2 2:0 0:0 4 3:2 II (+1)
PG 2 2:1 X 5:1 6:1 9 13:3 I
PG 9 0:2 1:5 X 3:5 0 4:12 IV
PG 8 0:0 1:6 5:3 X 4 6:9 III (-3)
 
Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w pływaniu dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email

26 stycznia roku na basenie szkolnym PSP nr 5 w Opolu przy ul. Maj. Hubala 2 odbyły się

Mistrzostwa Opola Szkół Gimnazjalnych w pływaniu dziewcząt i chłopców.

W rozgrywkach wzięło udział 5 opolskich publicznych szkół gimnazjalnych tj. PG 1, PG 5, PG 7, PG 8 i PG 9 (100 zawodników i zawodniczek ). W sztafecie 10 x 50m stylem dowolnym dziewcząt: I m-ce – PG 1, II m-ce – PG 7 i III m-ce – PG 9.
Natomiast w pływaniu sztafetowym chłopców I m-ce – PG 5, II m-ce – PG 9 i III m-ce – PG 8.
 
Badminton dz i chl PDF Drukuj Email

19.11.2010r na HWS "Okrąglak" odbyły się Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta w składzie: Malwina Wójcik, Oliwia Kędzia, Agnieszka Walecko

chłopcy: Mariusz Matczak, Tomasz Ciach, Denis Schymanietz

Dziewczęta zajęły VI miejsce

Chłopcy III miejce

 

Eliminacje dziewcząt:

PG 9 PG 4 PG 8 Pkt Stos.
setów
Miejsce
PG 9 X 2:1 2:1 4 4:2 I
PG 4 1:2 X 2:1 2 3:3 II
PG 8 1:2 1:2 X 0 2:4 III

 

 

Chłopcy eliminacje grupowe:

 

PG 9
PG 8
PG 6
PG 7 Pkt Stos.
setów
Miejsce
PG 9
X
0:2
2:0
1:2 2 3:4 III
PG 8
2:0 X
2:0
2:0 6 6:0
I
PG 6
0:2 0:2
X
0:2 0 0:6
IV
PG 7
2:1 0:2 2:0
X 4 4:3
II

finały chłopców:

PG 8
PG 1
PG 7
PG 5 Pkt Stos.
setów
Miejsce
PG 8
X 1:2 2:1 0:2 2 3:5
III
PG 1
2:1
X
0:2 2:1 4 4:4
I
PG 7
1:2
2:0
X
0:2 2 3:4
IV
PG 5
2:0
1:2 2:0 X 4
5:2
II
 
PN-POLICJA PDF Drukuj Email

Już po raz siódmy w ramach realizacji programu pn. „Bezpieczne Gimnazjum” organizowane są zawody sportowe – „VII Turniej Piłki Nożnej Gimnazjalistów Opola o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu”. To element działań kampanii pod hasłem „Tak sobie życia nie ustawisz”, przeciwstawiającej się przemocy i agresji wśród młodzieży objawiającej się tzw. „ustawkami” po lekcjach, a także przed i po rozgrywkach sportowych piłki nożnej.

Skład naszej reprezentacji: J. Janeczko, P. Stawicki, T. Szopa, S. Jaromin, M. Czok, M. Szechyński, F. Trzmielewski, R. Kurpierz, M. Wiśniewski, D. Pyrasz

Wyniki:

eliminacje

PG 8 - PG 7        2:0

PG 8 - PG 2       4:1

Więcej…
 
Indywidualne Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email

21.09 2010r w parku na osiedlu AK odbyły się MISTRZOSTWA OPOLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W  INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.


DZIEWCZĘTA - ROCZNIK  1997

II miejsce - Magda  Bratko

III miejsce - Monika  Walczak

IV miejsce - Anna Hadamik

IX miejsce - Nicola  Dambiec


DZIEWCZĘTA - ROCZNIK  1996

VI miejsce - Iwona Szawłowska

XIII miejsce - Ewelina Muszak

XIV miejsce - Marta Grenowicka

XIX miejsce - Kamila Liwocha

Więcej…
 
Wojewódzkie Mistrzostwa w tenisie ziemnym PDF Drukuj Email

16 i 17 września 2010r na kortach tenisowych RETURN w Kluczborku odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa w tenisie ziemnym szkół gimnazjalnych. Naszą szkołę godnie reprezentowali

Malwina Wójciak kl. I a która zajęła I miejsce

oraz Sebastian Kania kl. III f uzyskał V miejsce

 

G R A T U L U J E M Y !!! Uśmiech

 


 

Attachments:
FileOpisFile size
Download this file (dyplom_MB.jpg)dyplom_MB.jpg 27 Kb