Plebiscyt na najlepszego sportowca szkół gimnazjalnych PDF Drukuj Email

Nasza uczennica NATALIA PIASECKA została najlepszym sportowcem szkół gimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy !!!!

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016 PDF Drukuj Email

22.06.2016 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu odbyło się Uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016 zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu. Nasza szkoła zajęła III miejsce.

Piłka plażowa chłopców PDF Drukuj Email

Dnia 14.06.2016r odbyły się Mistrzostwa m. Opola  w piłce plażowej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Paweł Mostowski , Tadeusz Wencel zdobyła I miejsce wygrywając mecze z PG 9 2:1, PG 7 2:0, PG 6 2:0. Gratulujemy!!!

Mistrzostwa Miasta Opola w LA PDF Drukuj Email

20.05.16r na stadionie miejskim w Opolu im. Opolskich Olimpijczyków odbyły się Miatrzostwa Miasta Opola w LA. Sukcesy naszych uczniów:

II miejsce M. Mastalerz, N. Piasecka, M. Świerkocka, M. Nowak sztafeta 4x100m

II miejsce K. Mainczyk, Sz. Dobrzański, P. Mostowski, B. Michniak sztafeta 4x100m

Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki na Finałach wojewódzkich 8.05 !!!

MISTRZOSTWA OPOLA W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 08.04.2016 na „orliku” na ulicy Bielskiej odbył się finał Mistrzostw Miasta Opola w Piłce Nożnej. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny gimnazjalne w Opolu. Reprezentacja naszej szkoły po zwycięstwach z PG nr 5 i z PG nr 9 uległa PG nr 7 i ostateczne zajęła 2 miejsce. Nasi reprezentanci to: Wojtek Aniszewski, Kamil Lukoszek, Wojtek Danielak, Dawid Zaremba, Adrian Matusz, Tadeusz Wencel, Jan Dogiel, Kamil Rzeczycki, Paweł Zając i Paweł Dzikowski. Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju został Kamil Rzeczycki. GRATULACJE!!!

Piłka nożna dziewcząt PDF Drukuj Email

06.04.2016 reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt udała się do Izbicka na I etap turnieju Coca Cola Cup. Dziewczyny spisały się bardzo dobrze wygrywając kolejno z gimnazjum Kolonowskie, gimnazjum z Dębskiej Kużni, w półfinale pokonaliśmy gospodarza z Izbicka. W finale spotkaliśmy się ponownie z gimnazjum Kolonowskie mecz zakończył się remisem i o zwycięstwie decydowały rzuty karne, które minimalnie przegraliśmy. II miejsce w turnieju dało nam awans do następnej rundy. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Witola, Dominika Krawczyńska, Natalia Smolarek, Zuzanna Janik, Kamila Zelonka, Patrycja Michalska, Justyna Horbowy i Milena Mastalerz.

Dwa dni wcześniej dziewczyny grały w finale wojewódzkim w piłce nożnej halowej organizowanym przez OZPN na hali w Komprachcicach. Nasza reprezentacja zagwarantowała sobie grę w turnieju finałowym zajmując drugie miejsce w eliminacjach. Wśród 8 najlepszych drużyn naszego województwa zdobyliśmy bardzo wysokie 5 miejsce. Reprezentowały nas: Julia Witola, Dominika Krawczyńska, Natalia Smolarek, Zuzanna Janik, Kamila Zelonka, Patrycja Michalska, Justyna Horbowy , Milena Mastalerz, Natalia Piasecka i Zuzanna Jadczuk. GRATULACJE!!!

Coca Cola Cup - chłopcy PDF Drukuj Email

Dnia 23.03.2015r reprezentacja PG nr 8 w Opolu rozegrał I rundę eliminacyjną turnieju piłkarskiego Coca Cola Cup. Po zwycięstwach w grupie 1:0 z Komprachcicami i 4:0 z Łambinowicami zajęliśmy I miejsce w grupie. W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z gimnazjum w Tułowicach, po zaciętej walce ulegliśmy gospodarzom 2:1. W meczu o III miejsce spotkaliśmy się ponownie z gimnazjum w Komprachcicach zwyciężając 9:0. Naszą szkołę reprezentowali : Wojtek Aniszewski, Kamil Lukoszek, Wojtek Danielak, Dawid Zaremba, Adrian Matusz, Tadeusz Wencel, Paweł Dzikowski, Kamil Rzeczycki, Jan Dogiel i Maciek Wójciak.GRATULACJE!!!

Piłka Siatkowa chłopcy finały PDF Drukuj Email

b_200_150_16777215_00_images_SAM_0164.jpgDnia 16.03 2016r w PG 8 odbyły się finały Mistrzostw Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna w składzie: M. Fabiańczyk, T. Wencel, J. Batorowicz, T. Tołpa, P. M. Kwaśny, P. Mostowski, P. Zając, J. Dogiel, D. Janowski zdobyli wicemistrzostwo .Gratulujemy !!

Piłka koszykowa dziewcząt - finały PDF Drukuj Email

b_200_150_16777215_00_images_P1270791.jpgNa sali PSP nr 29 odbyły się finały  Mistrzostw Miasta Opola w piłce koszykowej dziewcząt. Nasza drużyna w składzie: J. Witola, N. Smolarek, D Krawczyńska, Z. Janik, N. Piasecka, M. Łasoń, W. Wojnar, K. Cebula, M. Mastalerz. zajęła III miejsce i bardzo gratulujemy !!!

Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej PDF Drukuj Email

b_200_133_16777215_00_images_pr_dz.jpg13.01.2016r na hali w Dobrzeniu Wielkim odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej – dziewcząt.S kład naszej reprezentacji: J. Witola, N. Smolarek, D. Krawczyńska, W. Polan, J. Smereczyńska, M. Wróbel,  N. Piasecka, P. Michalska, K. Drozd, J. Horbowy, D. Rimpler.

Nasze zawodniczki zajęły II miejsce Gratulujemy.