Liczniik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś32
mod_vvisit_counterWczoraj26
mod_vvisit_counterTen tydzień147
mod_vvisit_counterOstatni tydzień103
mod_vvisit_counterTen miesiąc432
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc356
mod_vvisit_counterWszyskie dni45980

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 54.158.52.166
,
Today: Wrz 21, 2018


Designed by:

Archiwum
Mistrzostwa Miasta Opola w LA chłopcy PDF Drukuj Email

 

CHŁOPCY

110 m ppł.

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

 

 

12

10

8

7

6

 

 

Paweł Markuszewski

Mieszko Grzelak

Michał Woźny

Kamil Mazurek

Mariusz Turek

PG 5

PG 2

PG 8

PG 8

PG 1

 

19,2

19,7

20,6

20,8

20,9

 


300 m ppł.

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

12

10

8

7

6

5

4

 

 

Michał Grygiel

Mateusz Żymańczyk

Kamil Mazurek

Paweł Markuszewski

Michał Woźny

Mieszko Grzelak

Mariusz Turek

 

PG 5

PG 7

PG 8

PG 5

PG 8

PG 2

PG 1

46,4

46,9

47,3

48,2

48,5

49,5

57,7

 

100 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

1

 

Jacek Szwed

Michał Proszkowiec

Mateusz Rodziewicz

Marcin Polak

Bartosz Sobczyński

Grzegorz Dobkowicz

Michał Burdziąg

Szymon Michalik

Robert Mastalerz

Tomasz Olejniczak

Łukasz Malicki

Maciej Faber

PG 2

PG 7

PG 4

PG 9

PG 2

PG 9

PG 7

PG 8

PG 8

PG 6

PG 5

PG 5

 

 

11,3

12,2

12,5

12,7

13,0

13,1

12,99

13,07

13,36

13,36

13,43

13,78

 

 

300 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Piotr Kaczmarek

Oskar Pyszkowski

Yurij Chernega

Filip Majewski

Daniel Tychowicz

Daniel Baranowski

Tomasz Ciach

Wojciech Bator

Łukasz Gaj

Władysław Lyaszko

Emanuel Gawlas

PG 9

PG 8

PG 5

PG 4

PG 1

PG 1

PG 8

PG 9

PG 4

PG 2

PG 5

 

 

38,8

42,3

43,2

43,4

44,2

44,3

45,2

46,2

46,6

47,6

51,6

 

 

600 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

 

Radosław Domka

Phillip Garack

Łukasz Trojan

Kamil Raudzis

Damian Kotwica

Kacper Jaszczyszyn

Adam Bilik

Marcin Murawski

 

 

PG 8

PG 9

PG 5

PG 8

PG 6

PG 5

PG 9

PG 2

 

1;38,2

1;40,0

1;42,2

1;43,4

1;46,7

1;50,5

1;53,0

1;56,1

 

 

 

1000 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

 

 

Filip Stopiński

Patryk Stawicki

Manfred Kauczuk

Filip Załężny

Amadeusz Glapa

Łukasz Pardej

Damian Pogrzeba

Michał Borger

Dawid Schneider

Jakub Stefaniuk

 

PG 6

PG 8

PG 4

PG 5

PG 5

PG 8

PG 6

PG 9

PG 7

PG 7

 

3;01,8

3;06,7

3;10,4

3;16,7

3;18,6

3;21,0

3;23,0

3;24,5

3;34,8

3;40,4

 

 

2000 m

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

12

10

8

7

6

5

4

 

Grzegorz Kolanowski

Salama Hassona

Michał Dziepak

Dariusz Kozdrowski

Marek Kaszczyszyn

Sebastian Nowak

Sebastian Mańka

 

PG 4

PG 5

PG 1

PG 5

PG 4

PG 8

PG 8

 

6;47,7

6;48,0

6;48,3

7;06,6

7;15,6

7;26,3

7;34,9

 

SKOK W DAL

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Oskar Gołaszewski

Krzysztof Mrzygłód

Bartosz Griszke

Michał Idziak

Filip Kobylański

Patryk Ferens

Piotr Puchała

Marcin Polak

Grzegorz Dobkowicz

Tomasz Pielenga

Adam Stańczyk

PG 8

PG 6

PG 5

PG 2

PG 1

PG 8

PG 4

PG 9

PG 9

PG 5

PG 7

 

5,39

5,10

5,06

5,06

5,03

4,94

4,87

4,61

4,54

4,27

3,80

 

 

 

PCHNIĘCIE KULĄ

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

 

 

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

 

 

Michał Baciński

Tomasz Malarski

Jakub Chuchmacz

Sylwester Morawiecki

Jakub Wojak

Daniel Klon

Andrzej Dżuła

Patryk Cienkuszewski

Piotr Puchała

Paweł Trawczyński

Mateusz Sawicki

 

PG 5

PG 5

PG 9

PG 1

PG 8

PG 1

PG 8

PG 4

PG 4

PG 6

PG 9

 

12,19

10,07

9,64

9,56

9,11

8,89

8,68

8,29

8,23

7,94

6,75

 

 

 

SKOK WZWYŻ

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1

1

1

Jacek Szwed

Oskar Pyszkowski

Oskar Cudak

Adam Ciosek

Filip Majewski

Filip Kobylański

Kucharski Mateusz

Patryk Gładkowski

Mateusz Sawicki

Tomasz Pielenga

Michał Chochulski

Adrian Cekus

 

 

PG 2

PG 8

PG 8

PG 2

PG 4

PG 1

PG 7

PG 1

PG 9

PG 5

PG 7

PG 5

170

165

160

160

155

155

145

140

140

135

135

130

 

RZUT OSZCZEPEM

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

12

10

8

7

6

5

4

3

 

Adam Błaszkiewicz

Tomasz Olejniczak

Piotr Kaczmarek

Stanisław Makowski

Paweł Mielniczuk

Leon Kryszczyszyn

Patryk Cienkuszewski

Paweł Trawczyński

 

PG 8

PG 6

PG 9

PG 8

PG 9

PG 5

PG 4

PG 6

 

30,15

30,01

29,41

29,36

27,58

25,03

24,82

23,10

 

 

 

RZUT DYSKIEM

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

II

III

 

 

 

12

10

8

 

Adam Błaszkiewicz

Stanisław Makowski

Leon Kryszczyszyn

PG 8

PG 8

PG 5

 

22,10

14,40

13,38

 

 

 

SZTAFETA 4 X 100

 

MIEJSCE

PUNKTY

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

WYNIK

I

 

 

I

 

 

III

 

 

IV

 

 

V

 

 

VI

 

 

VII

 

 

 

 

12

 

 

10

 

 

8

 

 

7

 

 

6

 

 

5

 

 

4

 

 

 

Piotr Kaczmarek, Marcin Polak

Grzegorz Dobkowicz, Phillip Garack

 

Michał Idziak, Rafał Kowalski

Jacek Szwed, Bartosz Sobczyński

 

Mateusz Wilk, Bartłomiej Griszke

Adrian Cekus, Łukasz Malicki

 

Kamil Rodziewicz, Grzegorz Kolanowski

Filip Majewski, Piotr Puchała

 

Michał Proszkowiec, Michał Burdziąg

Mateusz Kucharski, Adam Stańczyk

 

Piotr Słupecki, Adam Chorążeczewski

Mariusz Turek, Patryk Głdkowski

 

Szymon Michalik, Łukasz Pardej

Patryk Stawicki, Patryk Ferens

 

PG 9

 

 

PG 2

 

 

PG 5

 

 

PG 4

 

 

PG 7

 

 

PG 1

 

 

PG 8

 

 

 

 

49,7

 

 

50,1

 

 

52,4

 

 

53,1

 

 

53,5

 

 

53,7

 

 

53,8

 

 

 

 

1. KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

DZIEWCZĘTA

 

MIEJSCE

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

 

SZKOŁA

 

PG 9 - 146,5

PG 1 - 111

PG 8 - 96

PG 5 - 85

PG 7 - 82

PG 2 - 56,5

PG 4 - 50

PG 6 - 49

PUNKTY

12

10

8

6

5

4

3

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6