Liczniik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś13
mod_vvisit_counterWczoraj29
mod_vvisit_counterTen tydzień85
mod_vvisit_counterOstatni tydzień115
mod_vvisit_counterTen miesiąc417
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc420
mod_vvisit_counterWszyskie dni36563

Online (20 minutes ago): 1
Your IP: 54.161.149.30
,
Today: Lut 22, 2017


Designed by:

Osiągnięcia
Osiągnięcia 2014-2015 PDF Drukuj Email

II miejsce  Natalia Piasecka Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w unihokeju dziewcząt

I miejsce  Mistrzostwa Miasta Opola w Badmintonie drużynowo dziewcząt

I miejsce  Mistrzostwa Miasta Opola w Badmintonie drużynowo chłopców

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce Izabela Kasprzak Mistrzostwa Miasta Opola w tenisie stołowym

III miejsce Marta Ratajczak i Izabela Kasprzak Mistrzostwa Miasta Opola w drużynowym tenisie stołowym

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w short tracku chłopców

III miejsce  Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce  Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej chłopców

I miejsce Paweł Jałowiec Mistrzostwa Miasta Opolskiego w skoku wzwyż

III miejsce Paweł Jałowiec Mistrzostwa Miasta Opolskiego w biegu na 300m

I miejsce Szymon Dobrzański Mistrzostwa Miasta Opolskiego w skoku w dal

III miejsce Marta Nowak Mistrzostwa Miasta  Opolskiego w biegu na 300m

I miejsce Szymon Dobrzański Mistrzostwa Miasta Opolskiego w biegu na 100m

III miejsce Kamil Gabruk Mistrzostwa Miasta Opolskiego w rzucie dyskiem

I miejsce Kamil Gabruk Mistrzostwa Miasta  Opolskiego w pchnięciu kulą

III miejsce Krzysztof Mańczyk Mistrzostwa Miasta Opola w skoku wzwyż

III miejsce Zuzanna Janik Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w biegach sztafetowych 4x100m

II miejsce Paweł Jałowiec Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku wzwyż

III miejsce Szymon Dobrzański Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 100m

III miejsce Szymon Dobrzański Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal

I miejsce Szymon Dobrzański Festiwal Sprintu w biegu na 60m – REKORD FESTIWALU 8,52s

III miejsce Krzysztof Mańczyk Festiwal Sprintu w biegu na 60m

III miejsce Eryka Żak i Nicola Walecko Mistrzostwa Miasta Opola w piłce plażowej


 
Osiągnięcia 2013-2014 PDF Drukuj Email

I miejsce Natalia Piasecka Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych

I miejsce Magdalena Brzezińska Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych

II miejsce Przemysław Błażejewski Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych

II miejsce Julia Wałek Indywidualne Mistrzostwa Opola w biegach przełajowych

I miejsce Mistrzostwa Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

III miejsce Mistrzostwa Opola w unihokeju dziewcząt

II miejsce Mistrzostwa Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce Mistrzostwa Opola w piłce ręcznej chłopców

I miejsce Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców grupa D

II miejsce Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Opola w badmintonie drużynowym dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Opola w piłce nożnej halowej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Opola w piłce nożnej halowej dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej chłopców

III miejsce Piotr Komisarczuk w II Halowym Festiwalu Sprintu na dystansie 60m

I miejsce Szymon Dobrzański w II Halowym Festiwalu Sprintu na dystansie 60m

III miejsce Mistrzostwa Opola w piłce nożnej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Opola w piłce nożnej dziewczat

II miejsce I Międzyszkolny  Turniej Siatkowy chłopców

III miejsce I Międzyszkolny  Turniej Siatkowy dziewcząt

III miejsce Natalia Rychlik Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce skok wzwyż

III miejsce Przemysław Błażejewski Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w biegu na 2000m

II miejsce P. Komisarczuk, P. Błażejewski, D. Gerus, Sz. Dobrzański Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m

I miejsce Marta Nowak Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w biegu na 600m

II miejsce Szymon Dobrzański Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w biegu na 100m

III miejsce Dawid Gerus Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w biegu na 300m

III miejsce Bratek Grześkiewicz Mistrzostwa Opola w Lekkiej Atletyce w rzucie dyskiem

III miejsce Mistrzostwa Opola w piłce siatkowej plażowej P. Błażejewski, P. Wosinek

I miejsce  w zawodach wspinaczkowych oraz ćwiczeniach ratowniczych z użyciem strażackiego toru przeszkód

III miejsce we współzawodnictwie szkół gimnazjalnych Miasta Opola

 
Osiągnięcia 2012-2013 PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych:

I miejsce Anna Walecko

I miejsce Piotr Komisarczuk

II miejsce Michał Bil

II miejsce Paweł Jałowiec

II miejsce Katarzyna Szołyga

III miejsce Kevin Roskosz

II miejsce IX Turniej piłki nożnej gimnazjalistów miasta Opola o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej halowej dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce koszykowej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola MICHAŁ SZOSTAK w pływaniu na dystansie 50m stylem dowolnym

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej chłopców

I miejsce Wiktoria Trzmielewska Mistrzostwa Miasta Opola w rzucie dyskiem

III miejsce Przemysław Irzyk Mistrzostwa Miasta Opola w skoku wzwyż

I miejsce Michał Bil Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 2000m

III miejsce Anna Walecko Mistrzostwa Miasta Opola w biegu  na 1000m

III miejsce Karolina Wocka Mistrzostwa Miasta Opola w pchnięciu kulą

III miejce Anna Hadamik Mistrzostwa Miasta Opola w w skoku wzwyż

III miejsce Daniel Leluszko Mistrzostwa Miasta Opola w pchnięciu kulą

III miejsce Magdalena Brzezińska Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m


III miejsce Dawid Gerus Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m

II miejsce Dawid Dumański Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m

II miejsce Monika Sikorska Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

I miejsce Kevin Roskosz Mistrzostwa Miasta Opola w w biegu na 600m

I miejsce Łukasz Zadka, Piotr Komisarczuk, Dawid Dumański, Dawid Gerus Mistrzostwa Miasta Opola w Sztafecie 4x100

II miejsce Aleksandra Kamieniak i Oliwia Kędzia Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej plażowej

 
Osiągnięcia 2011-2012 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

II miejsce Anna Walecko Mistrzostwa Miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce Patryk Pasierbiński Mistrzostwa Miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych

IV miejsce Tristan Mistrzostwa Miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych

IV miejsce Mariusz Wochowski Mistrzostwa Miasta Opola w indywidualnych biegach przełajowych

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w badmintonie dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w unihokeju dziewcząt

I miejsce Olimpiada Sportowa Szkolnych Szkół Caritas Diecezji Opolskiej

III miejsce w Mistrzostwa Miasta Opola w tenisie drużynowym dziewcząt

III miejsce Paulina Markiewicz Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 1000m

III miejsce Magdalena Żeliźniak Mistrzostwa Miasta Opola skok wzwyż

II miejsce Agnieszka Przybyłowska Mistrzostwa Miasta Opola w rzucie oszczepem

I miejsce Agnieszka Przybyłowska Mistrzostwa Miasta Opola rzut dyskiem

V miejsce Łukasz Zadka Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 100m

III miejsce Szymon Englot Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m

I miejsce Kevin Roskosz Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

II miejsce Tristan Makiola Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

III miejsce Michał Bil Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 2000m

II miejsce Kamil Nowaczyk Mistrzostwa Miasta Opola w pchnięciu kulą

IV miejsce Dawid Machaj Mistrzostwa Miasta Opola skok wzwyż

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w sztafecie 4x100 chłopców

 

 

 

 

 
osiagniecia 2010/2011 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w  badmintonie drużynowym chłopców

II miejsce Magdalena Bratko Mistrzostwa Miasta Opola w  indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce Monika Walczak Mistrzostwa Miasta Opola w  indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce Dominika Szymaniec Mistrzostwa Miasta Opola w  indywidualnych biegach przełajowych

I miejsce Patryk Stawicki Mistrzostwa Miasta Opola w  indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce koszykowej chłopców

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w pływaniu drużynowym dziewcząt

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w pływaniu drużynowym chłopców

III miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w  unihokeju dziewcząt

II miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej dziewcząt

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce nożnej drużyn  mieszanych

I miejsce Mistrzostwa Miasta Opola w piłce siatkowej chłopców

III miejsce Pamela Święs Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m

IV miejsce Oliwia Kędzia Mistrzostwa Miasta Opola w rzucie oszczepem

III miejsce Bartosz Pytel Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 300m

I miejsce Kamil Raudzis Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

II miejsce Tristan Makiola Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 600m

II miejsce Patryk Stawicki Mistrzostwa Miasta Opola w biegu na 1000m

I miejsce Adam Błoszkiewicz Mistrzostwa Miasta Opola w rzucie oszczepem

III miejsce Stanisław Makowski Mistrzostwa Miasta Opola w rzucie oszczepem

 

 
Osiągnięcia 2009/2010 PDF Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA ROK SZKOLNY 2009/2010

I miejsce Patryk Stawicki na Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Opola w biegach przełajowych,

I miejsce na Mistrzostwach Miasta Opola w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

I miejsce na Mistrzostwach Miasta Opola w halowej piłce nożnej dziewcząt

Więcej…